Występ teatru Czwarte Miasto ze spektaklem "Pchła Szachrajka"

Utworzono dnia 18.02.2024

13 lutego w naszej szkole gościliśmy Teatr Czwarte Miasto ze spektaklem "Pchła Szachrajka". Zaprosiliśmy do oglądania klasy 3,5,6 i 7 oraz naszych uczniów z Ukrainy.

"W trakcie  spektaklu  utrzymanym  w komediowo - kabaretowej  atmosferze,  przepełnionej  słownym  i  sytuacyjnym  humorem,   młodzi   oraz  dorośli  widzowie,    biorąc   czynny   udział             w   przedstawieniu, mieli bezpośredni wpływ na rozwój scenicznych wydarzeń. Dzięki aktorom będącym w stałym, interaktywnym kontakcie z widownią, publiczność wspólnie z licznymi bohaterami zaskakujących przygód Pchły Szachrajki, podróżując wraz z nią śpiewa, tańczy i odgrywa rozmaite scenki teatralne".

Spektakl ogromnie spodobał się wszystkim, była wspaniała atmosfera. Dziękujemy serdecznie za występ.

Występ teatru Czwarte Miasto ze spektaklem "Pchła Szachrajka"

Utworzono dnia 18.02.2024, 19:05

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.