UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021 2022 PRZY UL. SZKOLNEJ

Utworzono dnia 24.06.2022

Po dziesięciu miesiącach nauki dobrnęliśmy szczęśliwie do końca, by udać się na zasłużony, wakacyjny  wypoczynek. Zanim   jednak    uczniowie   usłyszeli   ostatni   dzwonek,   uczestniczyli  w  uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2021/2022.  Apel miał podniosły charakter, wprowadzono Poczet Sztandarowy Szkoły i wspólnie odśpiewano hymn Polski.

Na początku, na wszystkich spotkaniach, głos zabierały Pani Dyrektor szkoły Bożena Brzuzy i Panie Wicedyrektor Justyna Miszke - Redman i Sabina Zima, które witały wszystkich zebranych.  W przemówieniach skierowano wiele ciepłych słów do Uczniów i Nauczycieli, Pracowników szkoły, Rodziców oraz  Rady Rodziców, dziękując za wkład włożony w pracę w kończącym się roku szkolnym. Życzono wszystkim udanego, spokojnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Podczas uroczystości w klasach IV-VIII podsumowano wyniki w nauce oraz wyróżniono Prymusów klasowych. Ponadto, wręczono wyróżniającym się uczniom  Stypendia Dyrektora szkoły za  wysokie wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe.

Po zakończeniu głównej części, wszyscy uczniowie udali się do klas, gdzie nastąpiło wręczenie świadectw, a także pożegnanie z Wychowawcami oraz Kolegami i Koleżankami. Uśmiech na twarzy dzieci, zadowolenie pedagogów oraz chęć podejmowania nowych wyzwań, to dowody, że jesteśmy na dobrej drodze do udanej reintegracji całego środowiska szkolnego. Zapał, kreatywność i radość płynącą ze wzajemnej współpracy pomogą nam realizować priorytety w nowym roku szkolnym 2022/2023.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021 2022 PRZY UL. SZKOLNEJ

Utworzono dnia 24.06.2022, 11:07