"Nocka Teatralna"

Utworzono dnia 08.04.2024

Pod koniec marca, w plebanii przy parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Bolszewie, odbyła się "Nocka Teatralna". Uczniowie należący do grupy teatralnej JBT Junior, wraz ze swoimi opiekunami, pracowali nad przedstawieniem o naszym patronie - Mikołaju  Koperniku. Był to dla wszystkich  bardzo owocny czas. Dzieci brały udział w ćwiczeniach aktorskich, dzięki którym doskonaliły swoją grę na scenie. Pracowały wspólnie nad poszczególnymi fragmentami przedstawienia. Miały również możliwość obejrzenia monodramu, w wykonaniu absolwentki naszej szkoły. Był też czas na zabawę, rozmowy,  wspólne posiłki i zasłużony odpoczynek. Zapraszamy do obejrzenia naszej  krótkiej fotorelacji.

"Nocka Teatralna"

Utworzono dnia 08.04.2024, 22:44