15-lecie powstania grupy teatralnej JBT Junior

Utworzono dnia 20.06.2022
Dnia 15.06.2022r. w naszej szkole obchodziliśmy 15-lecie powstania grupy teatralnej JBT Junior. Z tej okazji, nasi aktorzy dwukrotnie zaprezentowali całej społeczności szkolnej przedstawienie pt." Zmagania z kabaretem POTEM". Każdy z występujących aktorów starał się jak najpiękniej pokazać swoje umiejętności sceniczne. Była to kolejna odsłona kabaretowa JBT Junior. Mamy nadzieję, że był to dla wszystkich radosny czas, iście teatralna uczta. Występ został nagrodzony przez widzów gromkimi brawami. Pani Alicja Hopa i Pan Dawid Kaczmarek przygotowali dla nas wspaniałą niespodziankę. W imieniu Pani wicedyrektor Justyny Miszke-Redman przekazali podziękowania, gratulacje i życzenia. Była też słodka niespodzianka dla aktorów i kwiaty dla opiekunów koła teatralnego. W imieniu własnym i Pana Marka Czoski serdecznie dziękuję za tak miły gest i ciepłe słowa. Dziękujemy także całej grupie teatralnej JBT Junior za zaangażowanie podczas prób oraz udział w przedstawieniu " Zmagania z kabaretem Potem". Nasze podziękowania kierujemy również do rodziców, którzy z nami na co dzień współpracują i motywują swoje dzieci do uczestnictwa w zajęciach koła teatralnego, do p. Marzeny Hazuki -Beraś za pomysłowe kreacje i piękne scenografie. Dziękujemy wszystkim, którzy w ciągu tych piętnastu lat współpracowali ze szkolnym teatrem: aktorom, ich rodzicom, nauczycielom, dyrekcji i każdemu, kto w jakikolwiek sposób wspierał działalność JBT Junior. Szczególne podziękowania kieruję do reżysera - Pana Marka Czoski, bez którego twórczych pomysłów i ciężkiej pracy nie moglibyśmy obchodzić tego jubileuszu. Podsumowaniem DNIA TEATRALNEGO w naszej szkole jest również wystawa fotograficzna  pt."JBT Junior", "Galeria Sław", która znajduje się na naprzeciwko sali teatralnej. Zapraszamy do jej obejrzenia.

Beata Brylowska
                                                                                                                                 Marek Czoska