Uroczystość pożegnania klas trzecich na ulicy Leśnej

Utworzono dnia 24.06.2022

Właśnie zamyka się pierwszy etap nauki w życiu trzecioklasistów. Niedługo opuszczą dobrze znane im sale, w których codziennie spotykali swoje panie. To właśnie pod czujną opieką Pani Wioletty Ruc i Pani Katarzyny Chmury uczniowie stawiali pierwsze kroki w olbrzymi świat nauki. Kreślili pierwsze niezgrabne litery, z trudem składali litery w wyrazy, a wyrazy w zdania. Poznawali piękno naszej ojczyzny i uczyli się miłości do ziemi rodzinnej. Uczestniczyli w różnych konkursach wiedzowych, plastycznych, sprawnościowych. Tutaj wreszcie rodziły się pierwsze przyjaźnie...

Dla podkreślenia tego ważnego momentu w życiu uczniów, 20 czerwca br. odbyła się uroczystość pożegnania klasy 3 F i 3 G, przygotowana przez młodsze koleżanki i kolegów z klasy 1 B pod kierunkiem wychowawczyni Aleksandry Hazuka. Piosenki, wierszyki i podziękowania pięknie rozbrzmiały w auli szkoły. W krótką podróż w czasie zabrała wszystkich prezentacja ze zdjęciami, na których uwiecznione zostały najważniejsze chwile z życia w szkole, od klasy pierwszej do trzeciej. Na uroczystości obecna była Pani Dyrektor Dorota Sychowska, która w ciepłych słowach pożegnała naszych trzecioklasistów. Gościem specjalnym imprezy była Pani Kinga Szczygieł – wychowawczyni klasy 3 F w pierwszym roku nauki.

Już dzisiaj trzecioklasistom życzymy powodzenia w starszych klasach, a póki co wspaniałych wakacji!

Uroczystość pożegnania klas trzecich na ulicy Leśnej

Utworzono dnia 24.06.2022, 09:09