Podsumowanie i wyniki konkursu "#zostańwdomu - wszystko będzie dobrze!”

Utworzono dnia 18.05.2020

Redakcja gazetki szkolnej „Ale NEWS” w kwietniu ogłosiła szkolny konkurs graficzno – fotograficzny pod hasłem:

„#zostańwdomu - wszystko będzie dobrze!”

Konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem!

Uczniowie naszej szkoły aktywnie wzięli udział w konkursie i stali się prawdziwymi KORONABOHATERAMI NA TROPIE NUDY. Mogli zaprojektować grafikę komputerową w dowolnym programie graficznym lub stworzyć własną galerię zdjęciową. Jedni narysowali, jak wygląda teraz ich dzień, zdalne nauczanie, codzienny kontakt z rodzicami i rodzeństwem, inni jak spędzają czas wolny (gry, zabawy), jakie pasje rozwijają podczas kwarantanny, kolejni uwiecznili swoje pomysły na fotografii. Prace konkursowe przedstawiają, jak uprawiacie sport – poprawiając kondycję w „4 ścianach” – treningi online, tańczycie, śpiewacie, rozwijacie zdolności kulinarne, czytacie książki – szczególnie kryminały, oglądacie filmy i spektakle online, lekcje TVP, wybieracie się w wirtualne podróże w kosmos na księżyc, tworzycie drzewa genealogiczne. Rozwijacie namiętnie zdolności plastyczne, konstruktorskie, techniczne, językowe. Pracujecie z rodzicami w przydomowych ogródkach – sadzicie kwiatki doniczkowe, siejecie trawę, sadzicie pomidory.  Okazało się także, że bardzo dużo czasu spędzacie ze swoimi czworonożnymi pupilami, a najważniejsze, że humory Wam dopisują! Oj …dzieje się…!!!

Jury konkursowe w składzie: Pani Dyrektor Katarzyna Paczoska, p. Katarzyna Smentoch, p. Dorota Sychowska, p. Celina Czarnecka oraz p.  Bożena Reszke wyłoniło prace na najwyższym poziomie graficzno – fotograficznym. To prace, w których widać zaangażowanie i pracowitość ucznia - najpiękniejsze, najbardziej pomysłowe, radosne i optymistyczne. Na konkurs nadesłano ponad 100 prac. Jury postanowiło wyróżnić 26 grafik. Wyróżnienia, pochwały do dziennika oraz drobne nagrody (do odbioru w czerwcu) otrzymują: Małgorzata Kocur 3 D, Julia Dzięgelewska 7 C, Artur Angel 8 D, Julia Hebel 8 B, Maja Konkol 4 A, Mateusz Dziadowicz 7 F, Nikola Bieszke 4 E, Agnieszka Gulcz 6 A, Amelia Fabrycka 7 C, Cyprian Wirski 7 B, Dominika Żaczek 7 F, Piotr Dziadowicz 7 F, Gabriel Burda 4 A, Paulina Baranowska 5 C, Maja Zielonka 8 C, Marcelina Kreft 8 C, Marta Cilińdź 6D, Martyna Budnik 4 A, Nikola Kłosińska 8 C, Zuzanna Zbieranowska 6 C, Oskar Lange 8 D, Aurelia Skrzyńska 6 D, Amelia Lange 5 C, Julia Bieschke 4 A, Oliwia Siedlewska 7F, Zuzanna Jakubowska 4E.

Wszystkim zaangażowanym grafikom i fotografom szkolnym serdecznie dziękujemy! Gratulujemy!

Sami oceńcie i podziwiajcie!!! Zapraszamy do galerii!

z pozdrowieniami Katarzyna Smentoch

Najpiękniejsze prace graficzno - fotograficzne

Utworzono dnia 18.05.2020, 12:36

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.