6d na wycieczce pt. "Piękno Małej Ojczyzny w obiektywie uczniów. Poznajemy historię Gościcina "

Utworzono dnia 22.06.2022

21.06 klasa 6d wybrała się na wycieczkę pt. "Piękno Małej Ojczyzny w obiektywie uczniów. Poznajemy historię Gościcina ". Uczniowie szukali miejsc podobnych do tych, które możemy spotykać w Bolszewie. Udało się! Byliśmy w Szkole Podstawowej im. Mjr Henryka Sucharskiego. Wiemy, kim był Cezary Klimek i dlaczego ma swoją ulicę w Gościcinie. Zachwyciliśmy się Parkiem Iluzji. Z ciekawością słuchaliśmy opowieści o rodzinie Karola Brandta, willi dzisiaj zwanej " Dworkiem Drzewiarza", Cegielni, zabytkowych domach przy ul. Drzewiarza. Na pobliskim stadionie odbył się klasowy mecz piłki nożnej. Niektórzy uczniowie skorzystali z atrakcji placu zabaw. Mimo deszczowej pogody, to był naprawdę udany dzień.

Utworzono dnia 22.06.2022, 23:42